Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

25.09.2018

ДИНАМІЧНИЙ КРОК. ПРОЕКТ “СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ”

За ініціативи та безпосередньої участі директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України  Миколи Кучинського 21 вересня відбулась робоча нарада у Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Нарада проводилася з метою  аналізу стану впровадження освітнього проекту, який у 2017-2018 році започатковано педагогічним колективом коледжу.
Зібрання відбувалось у майстерні-лабораторії систем відновлювальної енергетики, яку колектив коледжу модернізує власним коштом за  проектом, розробленим робочою групою коледжу з допомогою колег-освітян Польщі.
За інформацією Ігоря Гірчака та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі, для коледжу формується гуманітарний вантаж навчального енергоакумулюючого обладнання.
Інноваційний освітній та енергозберігаючий проект презентував директор Василь Петрович. У обговоренні взяли участь: Катерина Мірошниченко – заступник директора департаменту; Віктор Паржницький – начальник відділу інституту модернізації змісту освіти, члени робочої групи коледжу. Проект передбачає два вектори розвитку:

  • започаткування професійної підготовки робітників широких кваліфікацій за професією“Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики”
  • використання енергозберігаючих технологій у професійних навчальних закладах столиці і всієї України з метою підвищення економічної ефективностіїх роботи і, в майбутньому, енергетичної незалежності.

Найближчим часом потрібно:
–        внести до ДК професій назву “Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики”;
–        затвердити професійний стандарт (кваліфікаційну характеристику), з урахуванням потреб роботодавців;
–        завершити розробку та затвердити освітній стандарт;
–        завершити модернізацію майстерні-лабораторії (потрібно додатково близько 1,5 млн. гривень);
–        здійснити заходи щодо ліцензування професійної підготовки;
Вже зараз заклад розпочинатиме надання освітніх послуг з відповідних кваліфікацій, які не потребують наявності ліцензії. Необхідне для цього навчання та стажування педагогічні працівники пройшли у Польщі.
Закликаємо всіх небайдужих до участі у добрій справі. Треба приймати швидкі рішення та діяти ефективно.

 

Додати коментарЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: