Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

27.09.2018

ТУРИЗМ ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

27 вересня 2018 року методична комісія діловодства, готельного господарства та туризму провела круглий стіл на тему: «Туризм як стиль життя сучасного суспільства». Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.
Це свято відзначається з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску до економіки світової спільноти та розвитку зв’язків між народами. У 2018 році Всесвітній день туризму проводився під гаслом «Туризм та цифрові трансформації».
Захід відкрила голова методичної комісії Корнілова Н.В. У своєму виступі вона підкреслила актуальність обраного здобувачами освіти професійного шляху, зазначивши, що за останні роки туризм став одним з найбільших та швидко зростаючих секторів світової економіки. Корнілова Н.В. ознайомила присутніх з сучасними тенденціями та прогнозами розвитку туристичної сфери до 2030 року.
В роботі круглого столу взяли участь учні груп 14-1 (професія «Агент з організації туризму») та Т-9 (професія «Майстер готельного обслуговування»). З доповідями виступили Виговська Анна, Смаглюк Антоніна та Деревянченко Анастасія. Учні поділилися своїми враженнями від подорожей Україною та закордоном, дали відповіді на запитання присутніх.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: