Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

19.10.2018

МІСЬКА МЕТОДИЧНА СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

19 жовтня 2018р. в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулося засідання міської методичної секції педагогічних працівників інформаційно-комунікаційних мереж (секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, касир-контролер, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, адміністратор, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення) на тему «Впровадження засобів інформаційно-комунікаційних технологій – запорука успіху формування майбутнього кваліфікованого робітника».

Викладачі та майстри виробничого навчання коледжу провели для учасників секції цікаві та змістовні відкриті заняття:

  • майстер-клас «Робота в середовищі програми Sweet Home 3D» (майстер виробничого навчання, викладач спеціальних дисциплін Олександр Овчаренко)
  • майстер-клас «Використання програми-каталогізатора Daminion Standalone 4.1 в освітньому процесі» (майстер виробничого навчання, викладач інформатики Сергій Кириченко)
  • тренінг «Ефективне управління персоналом – вирішальна вимога сьогодення» (викладач спеціальних дисциплін Ольга Царук).

         Перед присутніми виступили викладачі та майстри виробничого навчання коледжу та інших столичних закладів професійно-технічної освіти з доповідями-презентаціями на актуальну тематику. В ході роботи учасники секції взяли активну участь в обговоренні відвіданих занять та доповідей-презентацій, ознайомилися зі створеним в закладі освітнім середовищем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: