Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

11.01.2019

ОБИРАЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ

Підвести підсумки роботи у І півріччі 2018-2019 навчального року цього разу педагогічний колектив коледжу вирішив через новий формат проведення педагогічної ради. Аби почути думку якнайбільшої кількості педпрацівників, створити умови для демократичного, відкритого обговорення проблем, які нас турбують, спробувати знайти як традиційні так і нестандартні рішення для розв’язання нагальних та перспективних завдань, які постали перед колективом сьогодні, педагогічна рада проводилася в два етапи. 10 січня відбулися засідання круглих столів за різною актуальною тематикою:

  1. Взаємозв’язок загальноосвітніх предметів з професійною підготовкою/ модератори Баранська Наталія, Власюк Тетяна.
  2. Соціальне партнерство у професійній підготовці кваліфікованих робітників та фахівців/ модератори Циганкова Світлана, Решетник Григорій, Поступаленко Василь,Черкас Галина.
  3. Інноваційна хвиля/ модератори Волошкова Лада, Чистякова Наталія
  4. Військово-спортивна та професійна підготовка/ модератори Зубов Андрій, Майстренко Григорій.

Педагоги мали можливість обмінятися набутим досвідом, активно комунікувати один з одним та з доповідачами. А головне напрацювати конструктивні та детальні пропозиції до проекту рішення педагогічної ради.

11 січня на широкий загал окрім традиційного звіту були представлені і узагальнена інформація за тематикою круглих столів та напрацьовані пропозиції. Модератор педагогічної ради Петрович Василь підтримував доповідачів та спрямовував дискусію у конструктивне русло. Обраний формат педради виявився результативним, про що свідчить конкретизований та змістовний проект рішення, прийнятий одноголосно.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: