uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

22.02.2019

ЗНОВУ – АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ!

20-22 лютого 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»», Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та спонсорів, ГО «Спілка автоматизаторів бізнесу», Міжнародної патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» проходив фінал XVIІI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2019».

В якому взяли участь 142 проекти закладів освіти з усієї країни за підсумками конкурсу учні і  курсанти коледжу здобули перемогу.

Категорія «РОБОТИ»:

І місце

Проект: робот «DRONE-1»

  • Грицюк Павло Олегович (ВРМ-2)

І місце

Проект: робот «LINE FOLLOWER»

  1. Родіонов Андрій Анаталійович (ВРМ-2)

Категорія «ПРОГРАМУВАННЯ»:

І місце

Проект: Віртуальна платформа «RENEWABLE ENERGY SYSTEMS»

3. Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-2)

Категорія «WEBРОЗРОБКИ»:

ІІ місце

Проект: Електронний освітній ресурс «ROBOTICS»

4. Романюк Сергій Васильович (19-1)

ІІІ місце

Проект: Електронний освітній ресурс «Відновлювальна енергетика»

5. Шумний Віктор Олександрович (ВРМ-1)

6. Дяченко Богдан Вікторович (ВРМ-1)

7. Аксененко Давид-ЮрійСергійович (ВРМ-1)

Категорія «НАВЧАЛЬНІ»:

ІІІ місце

Проект: Віртуальна лабораторія «Діагностичний стенд «РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ»

8. Гриценко Іван Георгійович (ВМД-1)

9. Дідух Сергій Сергійович (ВМД-1)

10. Мельниченко Павло В’ячеславович (ВМД-1)

ФІНАЛІСТ

Проект: Електронний освітній ресурс «PROFESSIONAL ENGLISH»

11. Пилипенко Матвій Тарасович (19-2)

Категорія «КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ»:

ІІІ місце

Проект: короткометражний фільм «DISCRIMINATION»

12. Бобро Олексій Романович (ВРМ-2)

Категорія «КОМП’ЮТЕРНЕ МИСТЕЦТВО»:

ФІНАЛІСТ

Проект: «ПРИГОДИ АЛІСИ»

11. Пігорев Арсеній Костянтинович (19-2)

Категорія «ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ»:

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

  • Проект: робот «DRONE-1» –Грицюк Павло Олегович (ВРМ-2)
  • Проект: Віртуальна платформа «RENEWABLE ENERGY SYSTEMS» – Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-2)
  • Проект: Електронний освітній ресурс «ROBOTICS» – Романюк Сергій Васильович (19-1)
  • Проект: короткометражний фільм «DISCRIMINATION» – Бобро Олексій Романович (ВРМ-2)

Категорія «ПРИЗ ЮНІОРСЬКОГО ЖУРІ»:

ПЕРЕМОЖЕЦЬ

  • Проект: Віртуальна платформа «RENEWABLE ENERGY SYSTEMS» – Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-2)

АБСОЛЮТНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ

з врученням кубку Українського інституту інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»

  • Проект: Віртуальна платформа «RENEWABLE ENERGY SYSTEMS» – Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-2)

За результатами Національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2019» право у складі делегації представляти Україну отримали:

«PROGRAMMING»

1. Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-2)

«ROBOTICS»

2. Грицюк Павло Олегович (ВРМ-2)

3. Родіонов Андрій Анаталійович (ВРМ-2)

 «SHORT MOVIE»

4. Бобро Олексій Романович (ВРМ-2)





Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: