Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

25.02.2019

МАЙБУТНІ ТАЛАНТИ ЗДОБУВАЮТЬ ОСВІТУ В КПК ПВФП

Педагогічний та учнівський колективи коледжу вітають учнів групи 16-2 Процюка Владислава та Усика Івана за ІІІ місце у фіналі XVIІI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2019» в категорії «Короткометражні фільми». Фільм «Два неба, дві землі в одній країні», який вони створили, підіймає гостру невирішену проблему адаптації та соціалізації внутрішньо переміщених осіб.

Незважаючи на те, що хлопці, на щастя, безпосередньо не потрапили в подібну біду, все ж відчули трагедію таких людей дуже близько.

Автори розповідають про вимушену необхідність сім’ям покинути край, де народилися, куди, можливо вже не буде вороття. Люди змушені мандрувати рідною Україною, зробивши крок у невідомість, в пошуках долі, в пошуках нового життєвого притулку. І шкода, що саме тоді починає існувати два неба і дві землі в одній країні. Керівник проекту Іванова Валентина, майстер виробничого навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Вітаємо також фіналіста конкурсу в категорії «Короткометражні фільми», учня групи 16-3 Михальченка Іллю з проектом «Загартовані». Керівник проекту Кириченко Сергій Васильович, майстер виробничого навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». У фільмі розкривається проблема дискримінації осіб за соціальним статусом. Творча гра акторів та режисерський задум роблять фільм самобутнім. Дякуємо творчим викладачам та учням коледжу.

Молодці! Ви – справжні патріоти, ви вболіваєте за свій заклад освіти, за свою Батьківщину!!!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: