Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

11.05.2019

ВІЗИТ ФОНДУ INNOVATIS

10-11 травня з робочим візитом коледж відвідала польська делегація фонду INNOVATIS. В межах реалізації проекту «Сонячний коледж» польські партнери запропонували допомогти створити на базі коледжу центр практичного навчання з метою поширення професійної підготовки робітників для сфери сонячної та теплової енергетики за модульно-компетентісним підходом (надання часткових кваліфікацій за потрібними модулями), перепідготовки дорослого населення, в тому числі з числа незайнятих та тимчасово переміщених осіб. Також навчально-практичний центр зможе здійснювати підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які здійснюють/здійснюватимуть професійну підготовку за енергетичними професіями, в тому числі з нової професії 8169 «Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики».

Під час зустрічі обговорені питання плану розвитку центру на 2 роки, створення навчально-практичної бази центру, зокрема встановлення навчальної інсталяції даху, розробки дидактичних матеріалів. В робочих зустрічах взяв участь начальник управління закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури  освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Олег Бондаренко, який подякував польським представникам за їх активну, плідну роботу та комплексний підхід в реалізації спільних проектів. Також Олег Бондаренко відзначив, що для поширення знань в інноваційних галузях польські партнери обрали саме заклад професійної (професійно-технічної) освіти.

Наступним кроком стане робоча поїздка делегації коледжу з метою вивчення досвіду роботи польських центрів практичного навчання.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: