Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

16.05.2019

МИ У ФІНАЛІ FESTIVAL OF INNOVATION!

Команда IT-стартапу «Смаки України» представляє ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»  у фіналі ІV Всеукраїнського конкурсу інновацій, який проводиться 16 травня у виставкому залі Торгово-промислової палати України. Команда коледжу виборола право змагатися у фіналі серед 250 проектів,  та єдина представляла заклади професійної (професійно-технічної) освіти столиці та України серед вишів.

 В демозоні фестивалю мобільний додаток для смартфонів та планшетів «Смаки України: гастрономічні фестивалі та свята» команда презентувала прем’єр-міністрові України Володимирові Гройсману та міністрові освіти і науки  України Лілії Гриневич.

Під час відкриття, у вітальній промові до учасників та гостей фестивалю прем’єр-міністр підкреслив важливе значення державно-приватного партнерства у сфері розвитку інновацій.  Глава Уряда поздоровив всіх учасників з виходом у фінал, побажав успіхів  та зазначив, що на його думку, всі вони – нація інноваторів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: