Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

31.05.2019

АКТУАЛІЗАЦІЯ КРЕАТИВНИХ ПРАКТИК У ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

30 травня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулась міська методична секція методистів закладів професійної (професійно-технічної)освіти м. Києва на тему «Актуалізація креативних практик у професійному розвитку педагогічних працівників».

Педагогічні працівники коледжу представили інноваційний освітній та енергозберігаючий проект «Сонячний коледж» (майстер в/н Протопопов Валентин). В межах проведених майстер-класів учасників секції ознайомили з досвідом створення графічної інформації в середовищі програми Sweet Home 3D (майстер в/н Овчаренко Олександр), перевагами використання програми-каталізатора Daminion Standalone 4.1. для систематизації та створення медіатеки методиста, педагога тощо (майстер в/н Кириченко Сергій), поділились креативними лайф-хаками для створення корпоративного іміджу методичної комісії.  З метою стимулювання учасників секції до розвитку гнучкого мислення, запровадження креативних методів взаємодії, набуття практичного досвіду оволодіння креативною технікою вирішення складних завдань викладач Покровська Олена та практичний психолог Кікоть Наталія провели психолого-методичний практикум «Мотиваційна система роботи педагогів як інструмент підвищення ефективності методичної взаємодії».

У рамках методичних діалогів перед присутніми виступили викладачі Корнілова Наталія з досвідом розробки мобільного додатку «Гастрономічні смаки України» та Осіпенко Олена з досвідом використання програмного засобу SunRav BookEditor для створення електронних навчальних посібників. Заступник директора з навчальної роботи Баранська Наталія розповіла про шляхи формування сучасного освітнього середовища в коледжі, а методист Чистякова Наталія – про досягнення та перспективи діяльності методичної служби щодо системного оволодіння креативними практиками.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: