Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

16.09.2019

Булінг

Відсьогодні розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, який триватиме з 16 по 20 вересня. «Друзі, цей тиждень у нас присвячений протидії булінгу. Сьогодні ми будемо розповідати, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту та які види булінгу існують», – ідеться в повідомленні Міністерства юстиції України у Facebook.

В рамках тижня в Коледжі відбудеться низка заходів, спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища. Організатором заходів виступила соціально-психологічна служба та учні-волонтери. Потрібно зазначити, що в закладі відповідна робота ведеться постійно всіма педагогічними працівниками.  Педагогічний колектив приділяє максимальну увагу не лише освітньому процесу, а й всебічному розвитку гармонійної, вихованої особистості, соціально-значущим питанням нашого повсякденного життя.

Нижче наведена контактна інформація організацій, які займаються проблемами булінгу в Україні та боулінг-глосарій.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: