Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21.11.2019

БУЛІНГ – ЗАХИСТ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

В процесі нашого життя ми зіштовхуємось з різноманітними викликами, переживаннями і не завжди є поруч люди, яким можна розказати про те, що хвилює.

В коледжі ведеться постійне інформування молоді: в доступних місцях розміщенні плакати з телефонами корисних організацій різного соціального спрямування: гаряча лінія з протидії насильству, захисту прав дитини, протидія булінгу, торгівлі людьми тощо

Педагогічні працівники, бібліотекар, психолог, учні-учасники Учнівської соціальної служби активно інформують про клініки дружні до молоді, Мережу центрів соціальних служб, державні установи та громадські організації, які надають консультативні та інші послуги підліткам, поширюють інформаційні  буклети, флаєри та листівки зокрема з протидії булінгу, які надає Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окрім того психологом коледжу впроваджуються елементи  тренінгової програми “Будуємо майбутнє разом” з метою профілактики конфліктів та правопорушень серед молоді з числа здобувачів освіти.

 Все це сприяє ширшому ознайомленню з законами, формуванню розуміння того, що люди можуть бути різні, але мають однакові права.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: