Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

14.02.2020

ТИЖДЕНЬ «З ЛЮБОВ’Ю ДО ПРОФЕСІЇ» – ЧЕТВЕР

Заходи четверга презентаційного тижня «З любов’ю до професії» були розраховані як на здобувачів освіти, так і на молодих спеціалістів. Викладач Царук О.Г. провела конкурс розвитку професійних компетентностей здобувачів освіти «Я люблю свою роботу» для груп 15-1 та 15-2.

Здобувачі освіти змагалися у вправності та професійній майстерності: демонстрували свої знання з організації роботи секретаря керівника в офісі, сканували документи та відправляли їх на електронну пошту, виготовляли блокноти та ін. Завдань виявилося так багато, що оголошення переможця журі вирішило перенести на наступний день.

В рамках роботи «Школи педагогічної майстерності» викладач Корнілова Н.В. провела відкритий урок на тему: «Роль викладача в новому освітньому середовищі (змішане навчання)», який відвідали молоді педагоги коледжу. На уроці викладач підкреслила, що при впровадженні однієї з моделей змішаного навчання, роль викладача та зміст його професійної діяльності змінюються. Викладач нового типу створює та використовує медіа-контент, приділяє більше часу персоналізованому навчанню, фасилітації, визначенню траєкторії навчання, педагог є орієнтованим на компетентнісне навчання та готовий до командної роботи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: