Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

14.02.2020

ВИРІШУЄМО ГЛОБАЛЬНІ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ!!!

Національна екологічна рада України спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус – України» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України 12-14 лютого 2020 провела Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і Середовище» на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

За результатами конкурсу курсанти ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» здобули перемогу.

В номінації: «Моє енергетичне рішення» Мойсеєнко Леонтій Олегович (група ВРМ-3) посів ІІІ місце з проектом: «UASolar – прикладне програмне забезпечення для розрахунку, проектування, моделювання розвитку систем відновлювальної енергетики».

У фінал конкурсу вийшов Грицюк Павло Олегович (група ВРМ-3) з проектом «Ukrainian Speed (USPEED) – дистанційно 2керований літальний апарат багатофункціонального призначення».

Керівник проектів: Протопопов Валентин Володимирович (в.о. завідуючого навчально-практичного Центру відновлювальної енергетики коледжу).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: