Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

14.02.2020

ТИЖДЕНЬ «З ЛЮБОВ’Ю ДО ПРОФЕСІЇ» – П’ЯТНИЦЯ

Добігає кінця тиждень презентації професій методичної комісії діловодства, готельного господарства та туризму «З любов’ю до професії». Сьогодні відбувся бінарний урок з української літератури «Любов – одна, її обличчя різні!» (за творчістю Лесі Українки). Його підготували заступник директора з НМР Баранська Н.М. та майстер виробничого навчання Тверда С.О. Здбувачі освіти читали вірші, працювали над ессе, проводили віртуальну екскурсію, заповнювали карту екскурсійного маршруту і навіть розіграли сценку з життя видатної поетеси.

Кульмінацією тижня професій стало святкування Дня закоханих. Адже без закоханості у свою професію неможливо повністю осягнути її сутність, оволодіти професійною майстерністю, стати справжнім фахівцем своєї справи.

Яскравим фінальним акордом став святковий концерт, підготовлений силами майстрів та здобувачів освіти. Це свято нагадало всім, що висловлювати свою любов до інших варто не лише в цей день. Слід робити це щодня, і не обов’язково за допомогою подарунків чи листівок! 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: