Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

28.02.2020

АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА ЧИСТОЇ ЕНЕРГІЇ!

25-28 лютого 2020 року Міністерство освіти та науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України за підтримки Національної академії наук України, Національної академія педагогічних наук України, Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН України, ВГО “Спілка Автоматизаторів Бізнесу”, Асоціації «IT Ukraine», Департаменту інтелектуальної власності , ДП «Український інститут інтелектуальної власності», Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, ППФ «Пахаренко і партнери, Компанії «2D\3D»проводились ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “ЕКОСОФТ-2020”, ХІ Національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX 2020», команду коледжу представляло 30 здобувачів освіти з 17 проектами в різних категоріях та здобули перемогу:

І МІСЦЕ

  1. Процюк Владислав Олександрович (16-3)
  2. Усик Іван Олександрович (16-3)

Проект: «Сповідь» Категорія; «Короткометражний фільм»

Керівник: Іванова В.С.

  1. Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-3)

Проект: UASolar Категорія: «Програмування»

  1. Грицюк Павло Олегович (ВРМ-3)

Проект: USPEED Категорія: «Роботи»

  1. Бобро Олексій Романович (ВРМ-3)
  2. Шумний Віктор Олександрович (ВРМ-2)

Проект: «RoboPROFI» Категорія: «Апаратне управління»

  1. Щеглов Віталій Євгенович (ВРМ-3)
  2. Затхей Богдан Олександрович (ВРМ-2)

Проект: Педагогічно-програмний засіб “Відновлювальна енергетика” Категорія «Навчальні»

Керівник: Збітнєв І.Г.

ІІ МІСЦЕ

  1. Бобро Олексій Романович (ВРМ-3)

Проект: «Drone-1» Категорія: «Роботи»

  1. Шумний Віктор Олександрович (ВРМ-2)

Проект: «Drone-2» Категорія: «Роботи»

  1. Музика Єгор Віталійович (19-3)
  2. Шкляр Євген Анатолійович (19-3)
  3. Шиш Дмитрій Олегович (19-3)
  4. Пищик Євген Михайлович (19-3)
  5. Бойко Дмитро Сергійович (19-3)

Проект: «Педагогічно-програмний засіб “Двигуни внутрішнього згоряння”» Категорія «Навчальні»

Керівники: Мамчур М.С., Опанасюк А.О., Кухарчук О.В.

  1. Гречка Владислав Олександрович (19-3)
  2. Нечипоренко Андрій Андрійович (19-3)
  3. Каленюк Юлія Іванівна (19-3)

Проект: «Педагогічно-програмний засіб «Декоративно-прикладне та образотворчє мистецтво України»» Категорія: «Навчальні»

Керівник: Білоус С.М.

ІІІ МІСЦЕ

  1. Загарницький Арсеній Костянтинович (19-3)

Проект: «Drone-3» Категорія: «Роботи»

  1. Родіонов Андрій Анатолійович (ВРМ-3)

Проект: «Imigration» Категорія: «Короткометражний фільм»

Керівник: Прядко Л.Д.

  1. Довгий Ярослав Вікторович (ВРМ-2)
  2. Дяченко Богдан Вікторович (ВРМ-2)

Проект: «Педагогічно-програмний засіб “Атом та  атомне ядро”» Категорія «Навчальні»

Керівник: Савенко Л.А.

  1. Крижанівський Ілля Юрійович (19-3)
  2. Міхно Данило Анатолійович (19-3)
  3. Шумний Віктор Олександрович (19-3)

Проект: «Педагогічно-програмний засіб “Професійна математика”» Категорія:  «Навчальні»

Керівник: Журавель Л.А.

  1. Кулик Вадим Валерійович (ВРМ-3)
  2. Лепьошкін Кирило Дмитрович (ВРМ-3)

Проект: «Педагогічно-програмний засіб “Військова радіоелектроніка”» Категорія: «Навчальні»

Керівник: Настенко В.М., Копил А.П., Решетун В.В.

ФІНАЛІСТИ

  1. Озтюрк Кадір Саід Серхатович (Т-3)
  2. Хоменко Микола Олександрович (Т-3)

Проект: «Шлях… (Way…)» Категорія «Короткометражний фільм»

Керівники: Чисткова Н.Г., Кириченко С.В.

  1. Савонік В’ячеслав Петрович (Т-3)

Проект: «Мобільний додаток “Смаки України”» Категорія «Програмування»

Керівник: Корнілова Н.В., Кириченко С.В., Чистякова Н.Г.        

  1. Хоменко Микола Олександрович (Т-3)

Проект: «Мобільний додаток “IT-допомога” (“IT-help”)» Категорія «Програмування»

Керівник: Кириченко С.В., Чистякова Н.Г.

 Вибороли право представляти України з 10-13 квітня 2020 року на WORLD FINAL Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX-2020 м. Бухарест (Румунія):

 SHORT MOVIE

  • Процюк Владислав Олександрович (16-3)
  • Усик Іван Олександрович (16-3)

PROGRAMMING

  • Мойсеєнко Леонтій Олегович (ВРМ-3)

ROBOTICS

  • Грицюк Павло Олегович (ВРМ-3)
  • Бобро Олексій Романович (ВРМ-3)
  • Шумний Віктор Олександрович (ВРМ-2)
  • Загарницький Арсеній Костянтинович (19-3)

Вибороли право представляти України з 15-22 червня 2020 року на GENIUS OLYMPIAD 2020 м. Рочестер штат Нью-Йорк (США):

 ART

  • Процюк Владислав Олександрович (16-3)
  • Усик Іван Олександрович (16-3)




Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: