Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

15.04.2020

ПРО ПЛАНУВАННЯ ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»

 

НАКАЗ

  03.04.2020                                                                                                №104 

Про планування організованого завершення 
навчального року у період карантину

          На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 р. № 255), наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», листа Міністерства освіти і науки України за № 1/9-177 від 26.03.2020 року «Щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти на період карантину, листа МОНУ за № 1/9-200 від 08.04.2020 «Щодо організованого завершення навчального року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період карантину» при плануванні заходів для організованого завершення 2020  навчального року

НАКАЗУЮ:

 1. Забезпечити неухильне виконання заходів, передбачених наказами від 12.03.2020 №89 «Про заходи запобігання поширенню вірусної інфекції  COVID-19» та від 13.03.2020 за № 89/1 «Про організацію роботи коледжу в період карантину», від 31.03.2020 № 99 «Про продовження роботи коледжу за дистанційною формою в умовах карантину» для організованого завершення навчального року в період карантину.
 2. Заступникам директора Циганковій С.В., Поступаленку В.А., Баранській Н.М. забезпечити виконання навчальних планів та програм групами 2020 року випуску та перехідного контингенту згідно з рекомендаціями МОНУ за № 1/9-200 від 08.04.2020 року.
 3. Заступникам директора з НВР Циганковій С.В., Поступаленку В.А. передбачити можливість проведення державної кваліфікаційної атестації у дистанційній формі та завершення  освітнього процесу у навчальних групах 2020 року випуску у визначені робочими навчальними планами терміни.
 4. Забезпечити очну або, дистанційну участь в державній кваліфікаційній атестації представників підприємств – замовників кадрів, у разі продовження карантину після 24.04.2020. Висновки державної кваліфікаційної комісії затвердити відповідним протоколом, що є підставою для видачі документів державного зразка.
 5. Заступникам директора Циганковій С.В., Поступаленку В.А. дотримуватися рекомендації МОНУ № 1/9-200 від 08.04.2020 та, за умови продовження карантинних заходів, якщо виробничу практику здобувачів освіти неможливо буде організувати на підприємствах, а термін навчання завершаться, здійснити оцінювання виробничої практики із врахуванням результатів виробничого навчання та проміжним оцінюванням рівня кваліфікації випускників. Висновки такого оцінювання затвердити відповідним протоколом, що є підставою для видачі документів державного зразка.
 6. Старшим майстрам Черкас Г.М., Чернезі В.Г., Островській Л.В., Мазепі С.А., майстрам виробничого навчання передбачити проведення захисту пробних кваліфікаційних робіт з використанням технологій дистанційного навчання у формі відео та презентацій.
 7. Старшим майстрам Черкас Г.М., Чернезі В.Г., Островській Л.В., Мазепі С.А., головам методичних комісій провести конкурс серед здобувачів освіти випускних груп на кращу форму захисту пробної кваліфікаційної робіти з використанням технологій дистанційного навчання. 
 8. Підготувати план-графік, критерії оцінювання та методичні рекомендації щодо розробки тестових завдань для можливого проведення онлайн-тестування у випадку продовження карантину після 24.04.2020 з метою проведення поетапної атестації перехідного контингенту та державної кваліфікаційної атестації випускних груп (лист НМК ПТО від 26.03.2020 за № 165. Виконавці –  методисти Чистякова Н.Г. ,  Голод О.М., голови методичних комісій.
 9. Розмістити в електронному кабінеті коледжу (іншій платформі) розроблені та затверджені тестові завдання з правом доступу до них здобувачів освіти в день та час проведення тестування.
 10. Провести пробне тестування для здобувачів освіти. Виконавці та відповідальні – заступники директора, методисти, голови методичних комісій, майстри виробничого навчання, класні керівники, викладачі .
 11. Майстрам виробничого навчання та класним керівникам повідомити здобувачів освіти та батьків про можливе проведення оцінювання здобувачів освіти у формі онлайн-тестування (умови, час та дату) .
 12. Майстрам виробничого навчання та викладачам забезпечити неухильне виконання навчальних планів та програм. Вести систематичний облік та оцінювання виконуваних робіт здобувачами освіти (проміжкові та підсумкові атестації, практичні роботи, лабораторні роботи, творчі роботи, реферати тощо).
 13. Наказ довести до відома всіх працівників навчального закладу шляхом розміщення на сайті начального закладу та направлення його на електронні адреси майстрів виробничого навчання, викладачів коледжу, а також розміщення у Viber-групах структурних підрозділів.
 14. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                 Василь ПЕТРОВИЧЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: