Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

09.06.2020

ПЕРЕМОЖЦІ Х ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБСАЙТ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

9 червня  в режимі відеоконференції відбулася церемонія нагородження переможців Х Всеукраїнського конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти. Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес. Партнерами Конкурсу є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Служба освітнього омбудсмена, інформаційний партнер – канал i-ua.tv.

Загалом у конкурсі взяли участь 911 вебсайтів. В номінації “Вебсайти закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти” 1 місце посів Державний навчальний заклад “Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”. Призери отримали грамоти за підписом Міністра освіти і науки і Голови Правління ІнАУ, а також цінні призи від Інтернет Асоціації України і компанії «Адамант». Як переможець конкурсу коледж отримав у подарунок віртуальний сервер та домен, що є необхідним забезпеченням для подальшого функціонування і розвитку сайту. Це також значно покращить роботу закладу освіти у таких непростих умовах як, наприклад, карантинні обмеження, та сприятиме якісному технічному забезпеченню освітнього процесу із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Серед 16 переможців Служба освітнього омбудсмена Сергія Горбачова також обрала та нагородила почесними грамотами від освітнього омбудсмена ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» й ще чотири інших заклади освіти, сайти яких були найбільш прозорими, інформаційно відкритими та найкраще й найвідповідальніше висвітлили інформацію про права в освіті.

Працівники Служби освітнього омбудсмена, які увійшли до складу  професійного журі, під час оцінювання конкурсних вебсайтів перш за все звертали увагу на інформаційну прозорість та відкритість закладу освіти, наявність на сайті інформації про права та обов’язки учасників освітнього процесу та правопросвітницькі матеріали. Адже від відкритості закладу освіти та якості цієї інформації значною мірою залежить комунікація та довіра між учасниками освітнього процесу. А це важливо для формування безпечного і комфортного освітнього середовища для здобувачів освіти.

З приємністю відзначаємо кропітку роботу команди з адміністрування та технічної підтримки сайту на чолі з Возненко Людмилою, головою методичної комісії інформаційних технологій коледжу.

Трансляція церемонії нагородження можна переглянути: https://bit.ly/2YuNXPJ, або  https://www.youtube.com/watch?v=3C_ondoVOss&feature=emb_title

Сторінка конкурсу: https://bit.ly/3dMMjze.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: