Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

10.10.2020

«Патріотичний Non-Stop» – 2020

10 жовтня на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» за підтримки Департаменту освіти і науки Києва відбувся національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді Києва «Патріотичний Non-Stop”, присвячений Дню захисника України.
У заході взяли участь найкращі учні-курсанти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.
Під час урочистого відкриття знаменна група коледжу внесла державний прапор України та прапор “Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання”. Для учасників та гостей фестивалю курсанти коледжу виконали показовий виступ “Виконання стройових прийомів зі зброєю”.
Організатори: комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання», Київський міський будинок вчителя за сприяння НІАМ «Київська фортеця».
У заході також взяли участь учні, вихованці гуртків національно-патріотичного, туристсько-спортивного та краєзнавчого спрямування закладів освіти столиці.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: