Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

26.11.2020

НЕ МАЄМО ПРАВО НА МОВЧАННЯ

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім’ї є внутрішньою проблемою родини і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім’ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема. І де, як не у закладі освіти можуть і повинні відверто говорити про це з підлітками та молоддю.
Сьогодні, 25.11. 2020 розпочалась щорічна Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”( проводиться з 2001-го року).
В нашому коледжі відбувся тематичний вебінар для майстрів в/н та класних керівників. З метою розширення їх знань та надання матеріалів для використання в інформуванні та роз’яснювальній роботі зі здобувачами освіти.
Насильство в сім’ї дуже впливає на життя дітей і підлітків. Третина дітей в Україні щороку спостерігають акти насильства в сім”і. Діти, матері яких зазнали знущань, у шість разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, 50% з них схильні до зловживань наркотиками та алкоголем.
Двадцять відсотків студентів втягнуті у насильницькі стосунки, причому 66% розповідають про це другові, 26% – батькам, 25% – нікому не розповідають.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: