Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

01.12.2020

ПРОФЕСІЙНІ ЗУСТРІЧІ

В коледжі  відбулася зустріч здобувачів освіти, які опановують професію адміністратора програм радіо і телебачення, із  заслуженою артисткою театру і кіно, телеведучою Людмилою Ардельян.

Майбутні медійники з цікавістю дізнавалися професійні секрети діяльності творчих груп. Пані Людмила розповіла про специфіку роботи адміністратора програм, особливості організації кастингів, зйомок тощо. Поділилася досвідом, набутим на різних українських телеканалах зокрема  Kyiv Live.

Дякуємо Людмилі Ардельян за змістовну, емоційну зустріч та професійні поради. Завжди раді бачити в гостях.

Професія 4222 Адміністратор програм радіо і телебачення – нова сучасна професія широких кваліфікацій,  у 2015 з’явилася у сфері медіаіндустрії  Цікава професія для творчих та амбітних людей, які мріють реалізувати себе в медіаіндустрії та продакшн. Такий працівник задіяний на всіх етапах виробництва програм радіо та телебачення і може працевлаштуватися на різних телеканалах, студіях та радіокомпаніях. Здобувши професійні знання з теорії монтажу відео та звуку, навички відеозйомки, ви завжди зможете працювати високооплачуваним фрілансером.

У закладі освіти діє лабораторія медіатехнологій, створено молодіжну медіа-студію KPKmediateсhnogy, що висвітлює події освітнього процесу закладу освіти: займається  виданням газети учнівського самоврядування «Вітрила»,  транслює онлайн-лінійки за участі адміністрації коледжу, готує випуски  радіопередачі «Ми – українці» спільно з радіостанцією «Бізнес радіо», долучається до історико-пошукових проєктів та патріотичних акцій тощо. 

Коледж прагне створити найкраще молодіжне медіа для креативної молоді без фінансових обмеженьЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: