Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

29.12.2020

ВІДКРИТТЯ СТОЛИЧНОГО НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Глобалізм у прагненнях.
Мінімалізм в інтер’єрі.
Професіоналізм в результатах.

Знаковою подією для столичної, і не тільки, професійної освіти стало відкриття 29 грудня  навчально-практичного Центру відновлювальної енергетики ДНЗ “Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 10.  Презентацію відвідали високоповажні гості: заступник Київського міського голови Петро Пантелеєв, очільниця Директорату професійної освіти МОНУ Ірина Шумік, начальник управління вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки виконавчого органу КМР (КМДА) Олег Бондаренко, доктор пед. наук, професор, академік, член Президії НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих  Нелля Ничкало, директор Інституту ПТО НАПНУ Валентина Радкевич, директорка КПНЗ «Київська Мала академія учнівської молоді» Ірина Поліщук, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» Катерина Мірошниченко, стейкхолдери, партнери, друзі проєкту, зокрема офіційне Представництво компанії HANPLAST в Україні, ТОВ «МЕРЕЖА ЛАНЕТ», ТОВ «ДЕЛС», польські партнери «HEWALEX» і Фундація «INNOVATIS».
У вітальному слові директор коледжу Василь Петрович відзначив, що ПРІОРИТЕТАМИ роботи навчально-практичного Центру відновлювальної енергетики є впровадження енергозберігаючих технологій та ефективного енергоменеджменту в столичних закладах професійної (професійно-технічної) освіти з метою підвищення економічної ефективності їх роботи і автономного енергозабезпечення та виховання екологічної свідомості здобувачів освіти, уваги до проблем використання й економії енергії та енергоресурсів, охорони навколишнього середовища. Вже сьогодні будівля центру площею 3.000 м. кв перейшла на повне автономне енергозабезпечення.
У своєму виступі заступник Київського міського голови Петро Пантелеєв зауважив про важливість надання окремих освітніх і професійних кваліфікацій з енергозбереження та екологічного виховання та визначну роль в освітньому сегменті виробництва чистої енергії першого столичного навчально-практичного Центру відновлювальної енергетики.
НП ЦВЕ надає освітні послуги за всіма видами професійної підготовки: первинна професійна підготовка, професійно-технічне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Є можливість проведення семінарів, майстер-класів, інтернет-конференцій для педагогів, дорослого населення, діяльність яких пов’язана з відновлювальною енергетикою. Пан Петро Пантелеєв передав від імені мера Володимира Кличка вітання та всебічну підтримку інноваційної діяльності центру.
З теплими побажаннями подальших успіхів та цікавої співпраці виступили пані Ірина Шумік, Олег Бондаренко, Нелля Ничкало, Ірина Поліщук та інші гості. Учасники презентації побачили облаштування інтерактивного простору майстерні-лабораторії, сонячну навчальну (діючу) електростанцію з 60 фотопанелей, теплові насоси, спеціалізоване програмне забезпечення для проєктування та розрахунку параметрів систем відновлювальної енергетики. Справжньою новацією стала лабораторно-практична зона майстерні, де зібрані різні навчальні інсталяції елементів з’єднання мідних труб, системи теплових насосів тощо. Відкритий безпечний доступ дозволяє лабораторно досліджувати діюче обладнання, робити контроль параметрів його роботи.
На завершення презентації підписано меморандум про співпрацю між освітою, владою, громадою і бізнесом. Меморандум підписали від освіти директор ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Василь Петрович, від влади і громади заступник Київського міського голови Петро Пантелеєв. Від бізнесу меморандум передали для підписання представникам ПАТ “ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ”.

У Києві на базі професійного коледжу запрацював Центр відновлювальної енергетики (+фото) – Портал Києва (kyivcity.gov.ua)Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: