Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

02.04.2021

ТРИ ЕТАПИ – ТРИ ПЕРЕМОГИ!

ІІІ етап Спартакіади допризовної молоді (олімпіада з предмету «Захист України») цьогоріч був проведений у формі міського конкурсу рефератів «Цивільно-військове співробітництво як фактор консолідації українського суспільства». Захід був організований Департаментом освіти і науки Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у лютому-березні цього року відповідно до Плану заходів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва з національно-патріотичного виховання у 2020-2021 році.

Метою конкурсу визначено національно-патріотичне виховання здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва, формування в них ціннісних орієнтирів, утвердження громадянської свідомості. На конкурс було представлено понад тридцять рефератів з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Реферат Валеріїї Ягодинської, курсантки навчального взводу ВІТ-2 Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою отримав найвищу оцінку та виборов перше місце. Переможну роботу опублікували у березневому випуску «Оборонного віснику.

Цього року команда курсантів нашого коледжу перемогла у всіх етапах Спартакіади: фізичному, військово-прикладному та теоретичному. Маємо ким пишатися, три етапи – три перемоги! Вітаємо переможців, радіємо та бажаємо успіхів у навчанні та подальших змаганнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: