Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

14.04.2021

СЕРЕДА 14 КВІТНЯ 2021

В межах тижня презентації професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» 2021 року сьогодні, 14 квітня, майстер виробничого навчання Іванова В. С. разом з підготовленим учнем групи Т-3 Олександром Масляніком поділилися з педагогічними працівниками цікавими ідеями та практичними прикладами щодо використання можливостей сервісу Canva в межах інтернет-конференції в Zoom.
Онлайн Сервіс Canva – це унікальний інструмент для візуалізації інформації, який до того ж має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Сервіс має безкоштовну версію та адаптований українською мовою. А ще – це чудова можливість для створення нових інтерактивних матеріалів для будь-якого формату навчання!
Мета майстер-класу Вчимо навчаючись (практична взаємодія в системі
здобувач освіти – педагог) – допомогти всім учасникам освітнього процесу організувати продуктивну роботу під час дистанційного навчання з використанням популярних інтернет ресурсів, нових методик. Вдячні за корисну інформацію, чекаємо ще більше новинок!

Поділився досвідом з колегами у середу 14 квітня і майстер виробничого навчання Кириченко С.В. Була проведена конференція сервісом Zoom на тему «Створення тестів за допомогою сервісу Vseosvita».

Мова йшла про конструктор тестів, який розташовано на платформі інформаційного сайту Всеосвіта. Цей розділ дозволяє користувачам у будь-який зручний час створювати власні тести та їх використовувати для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.             

Майстер-клас було проведено змістовно, цікаво. Вдячні за корисну інформацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: