Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21.04.2021

МІЖНАРОДНИЙ ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ SELFIE В НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

        Міністерство освіти і науки України (далі — МОН) спільно з Європейським фондом освіти за підтримки Міністерства цифрової трансформації України розпочав пілотне впровадження проекту SELFIE у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. SELFIE (Self-reflection on Effective Learning by Fostering the Use of Innovative Educational Technologies) – це онлайн-інструмент (заповнення онлайн анкет), спрямований на допомогу закладам освіти в самооцінці ефективності впровадження цифрових технологій в освітньому процесі.

Наш навчальний заклад було обрано пілотним учасником проекту SELFIE

        Метою пілотного проекту SELFIE є сприяння цифровій трансформації закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) на основі звітів із самоаналізу, отриманих за результатами заповнення онлайн анкет.

       Онлайн-інструмент SELFIE розроблено Спільним дослідницьким центром Єврокомісії (ЖС) в тісній співпраці з експертами – представниками закладів освіти, міністерств освіти та дослідницьких інститутів країн ЄЄ. Партнерами проекту також є Європейський фонд освіти (ETF), Європейський центр професійної підготовки та Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті.

        У SELFIE беруть участь усі учасники освітнього процесу – керівництво, педагогічні працівник та учні. Це дає можливість побачити всеосяжну картину багатьох аспектів діяльності закладу освіти. SELFIE – безкоштовний інструмент, у якому відповіді знеособлені, а дані – надійно захищені. Пройшовши SELFIE, коледж отримає свій власний інтерактивний звіт зі змістовними даними та аналітикою сильних і слабких сторін.

        На основі отриманих відповідей буде згенеровано звіт щодо сильних і слабких сторін закладу освіти у сфері використання цифрових технологій у освітньому процесі. Отриманий звіт допоможе коледжу проаналізувати поточний стан та розробити план заходів щодо впровадження та використання ІКТ у коледжі для подальшої ефективної цифрової трансформації.

        20 квітня 2021 відбувся установчий вебінар щодо запуску пілотного проекту SELFIE. Протягом чотирьох годин було інтенсивне навчання, практичне застосування та спілкування з учасниками і організаторами, модераторами проекту.

        Відпрацьовані покрокові інструкції та була надана можливість поставити запитання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: