Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

01.09.2021

Приймаємо до своєї дружної родини

       Цьогоріч 1 вересня Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою радо прийняв до своєї дружної родини майже 500 вступників 2021-2022.

       Урочистості з нагоди Дня знань відбулися у новому форматі – синхронно у двох відділеннях із застосуванням конференц-сервісів та відеозв’язку. Це створило «ефект присутності» для всіх учасників свята: здобувачів освіти, їх батьків та педагогів. Ми разом слухали урочисті вітання від директора Василя Петровича та гостей свята, разом схиляли голови у хвилині мовчання та покладали квіти до пам’ятника Захисникам України, разом підспівували вокальному ансамблю «Перлинки» та аплодували виступу ансамблю ударних інструментів «Киянки». Фізична відстань не роз’єднала наших сердець, які билися в унісон натхненно й радісно-печально. Родзинкою свята стало відеовітання випускників коледжу, а сьогодні – курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

       Гостями свята Дня знань стали учасники АТО та ООС, які пройшли горнило нинішньої війни, Баліцький Юрій Петрович та Островерх Юрій Станіславович – офіцери спецпідрозділу “Булат” Управління державної охорони України, Кашапов Руслан Кабірович – підполковник військової служби правопорядку. Серед гостей присутній Бобровник Сергій Ілліч – начальник Київського міського відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

       Бажаємо всім в новому навчальному році творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай цей рік стане для всіх нас роком нових звершень нам славу рідній Україні!

 

Перший дзвоник лунає. Це – відліку точка,
Це – невпевнений паросток дерева знань.
Він для когось – дитинства межа остаточна,
А для когось – нова його грань.
Так читаєш рядок у поемі забутій –
Все знайоме водночас новим постає,
І початок шляху до основи, до сутіПерший дзвоник сьогодні дає.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: