Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

08.02.2022

ДУХ ЗМАГАНЬ СПОНУКАЄ ДО ПЕРЕМОГИ

Духом змагань наповнені серця здобувачів професійної освіти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Тому-то заклад освіти тримає руку на пульсі подій, виявляє кмітливих, сміливих, наполегливих, які відстоюють імідж коледжу на рівні міста чи району. Зокрема, цінною та важливою нагородою для закладу є призові та переможні місця у різноманітних конкурсах та предметних олімпіадах, у підготовці до яких виявляють власну небайдужість не лише здобувачі освіти, але й педагоги, які плекають переможців.
Ось і тепер здобувачі освіти коледжу здобули низку перемог у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2021-22 н.р.:
Історія: ІІ місце Карабанчук Артем (викладач Короп Л.М.) та ІІІ місце Сініцина Богдана (викладач Коваленко Н.М.)
Українська мова та література: І місце Смаглюк Антоніна та ІІ місце Зуєв Тимур (викладач Баранська Н.М.)
Фізика І місце Шамшур Вадим (викладач Шиловець М.П.)
Географія І місце Верозуб Максим та ІІ місце Володін В’ячеслав (викладач Палецьких Є.Г.)
Біологія І місце Латишев Артем (викладач Андрусова Н.М.)
Інформаційні технології ІІ місце
Петренко Максим – (викладач Кириченко С.В.)
Та олімпіадами наші здобувачі не обмежуються й ідуть далі, ускладнюючи шляхи досягнення вершини в перевірці власного інтелекту та знань із загальноосвітніх дисциплін, набуваючи нових предметних та ключових компетентностей. Зокрема, йдеться про знання рідної мови та, вже традиційні, мовні конкурси.
18 січня 2022 року відбувся ІІІ (міський) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Наш заклад освіти гідно представили здобувачі освіти Смаглюк Антоніна (І місце) та Карабанчук Артем (ІІ місце). Учасники показали високий рівень знань з української мови, виконуючи досить складні й у той же час цікаві завдання. Дякуємо педагогам української мови Баранській Н.М. та Голод О.М., які підготували переможців.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою пишаються нашими здобувачами освіти та їхніми перемогами! Нових вам звершень та непізнаних вершин!!!
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: