Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

30.06.2022

КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Останній дзвінок… Тривожна і така очікувана мить для кожного випускника. Щорічно Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою урочисто проводжає у професійне життя своїх випускників. Тому, попри всі негаразди, жахливу, жорстоку війну в Україні, колектив коледжу все ж зініціював такі важливі та пам’ятні для випускників заходи. 30 червня 2022 року у вирій вилітає близько 500 найкращих у світі випускників коледжу. Для них сьогодні лунали пісні, для них лунали найкращі побажання від педагогів, їх сьогодні вітав директор закладу освіти. Разом коледж родинно вшанував хвилиною мовчання Героїв України. Серед них є й наші випускники, які загинули на фронтах війни з російською федерацією у різні роки цієї агресії.

         Сьогодні вони зробили свій впевнений крок у доросле життя. Впевнений тому, що кожен здобув актуальну та потрібну професію, оволодів життєво необхідними компетентностями комунікації, командної роботи, підприємництва.

         На жаль, суспільні обставини змусили наших випускників з багатьох поважних причин бути відсутніми на заході, але знайте, дорогі наші, ми вас усіх шануємо та віримо у ваше світле та мирне майбуття!!! Бо саме на вас, випускники, покладаються особливі надії на відбудову та процвітання нашої держави! Слава Україні! Героям слава!

Фототека

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: