Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

01.09.2022

Урочистості з нагоди Дня знань у коледжі

Урочистості з нагоди Дня знань
у Київському професійному коледжі
з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Здрастуй, коледжу родино! Ненька-Україна
Нас вітає всіх зі святом знань!

Так вітав сьогодні ДНЗ “Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” своїх вступників та здобувачів освіти, які продовжують навчання. Разом1043 майбутніх професіонала.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи закладу освіти вийшли на ниву знань, щоб штурмувати нові вершини науки та професії, які так потрібні кожному в житті.
Відбулися урочистості з нагоди Дня знань. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Василь ПЕТРОВИЧ та гості свята. Низько вклонилися тим педагогічним працівникам та випускникам коледжу, хто сьогодні разом з іншими захисниками мужньо боронить незалежність нашої держави. Лунали виступи творчих колективів: оркестру ударних інструментів “Либідь” та вокально-інструментального ансамблю “Перлинки”.

Під час заходу вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Прапороносна група коледжу, курсанти навчальних взводів, офіцери вихователі поклали квіти до пам’ятника Захисникам України, встановленого на території закладу освіти силами педагогів та здобувачів освіту коледжу. На превеликий жаль серед загиблих є й випускники закладу освіти — біль і гордість нашого педагогічного колективу.
З нагоди свята коледж відвідав заступник міністра освіти і науки Олександр КОСТЮЧЕНКО та начальник столичного управління закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Олег БОНДАРЕНКО.
Дорогі наші вступники, попереду на вас чекає захоплююча подорож у світ засвоєння нових професійних знань, участь у гуртках, суспільній роботі, цікаве, бурхливе життя у родині закладу освіти. Ми впевнені, що ви станете високооплачуваними професіоналами, які всі свої сили спрямують на розбудову України. Професійно-технічна освіта: ВСЕ ПРАЦЮЄ ЗАВДЯКИ НАМ!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: