Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

06.02.2023

Модернізація підготовки за кваліфікацією “Управління дистанційно керованими літальними апаратами”

На виконання доручення органу управління освітою у м. Києві

03.02.2023 відбулося засідання круглого столу з тематикою «Модернізація підготовки за кваліфікацією “Управління дистанційно керованими літальними апаратами”.

Василь ПЕТРОВИЧ, директор Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, відкрив обговорення акцентуючи увагу на важливості модернізації проведеної роботи, яка триває з 2017 року і оновленні її у напрямку започаткування підготовки за професією 3144 Дистанційний пілот безпілотного повітряного судна. Необхідності використання вже існуючих освітніх програм для широкого кола здобувачів та видів освітньої діяльності за кредитно-модульною системою.

Ірина ПОЛІЩУК, директорка Київської Малої академії наук учнівської молоді зауважили, – готовність академії підтримувати та модернізувати напрямок діяльності у підготовці здобувачів за кваліфкаями управління дистанційно керованими літальними апаратами, і особливо в частині дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді і дорослого населення. Готовність підтримувати модернізацію матеріально-технічними засобами та устаткуванням. Зауважила про досягнення у співпраці за цим напрямком закладів яка триває з 2018 року з експериментальним відділенням академії “Київ – Столиця”.

Сергій КРИЛОВ, представник Генерального штабу Збройних сил України – звернув увагу на важливість корелювання нової професії з військо обліковою спеціальністю 215 в частині змісту та необхідності обміну досвідом з відповідним Центром підготовки фахівців для Сил оборони України.

Микола НАТЕСА, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, зазначив на досвіді закладу у розробці нових сучасних професій широких кваліфікацій та необхідності цієї підготовки для громади міста Києва. Особливо звернув увагу на короткотерміновій підготовці за частковими кваліфікаціями для дорослого населення.

Валентин ПРОТОПОПОВ, завідуючий Навчально-практичного Центру но відновлювальної енергетики коледжу познайомив присутніх з досвідом співпраця КПКПВФП та КМАН в частині здійснення підготовки за кваліфікацією управління дистанційно керованими літальними апаратами. Та можливостями матеріально-технічної бази в даний момент. Освітніми програмами який нині є 7.

Активну участь в обговоренні взяли Василь ПОСТУПАЛЕНКО, заступник директора з НВР коледжу, Валерій КАЛЮЖНИЙ генерал-майор запасу, заступник директора з ПВФП, Олексій ПЕТРОВИЧ капітан, командир навчальної роти коледжу , Наталія ГОЛОВАНОВА, завідувачка Відділення “Київ – Столиця”, Павло ГРИЦЮК викладач управління дистанційно керованими літальними апаратами коледжу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: