Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

27.04.2023

100 років у строю!

        27 квітня Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою вітав своїх кращих здобувачів освіти: відмінників навчання, переможців олімпіад та конкурсів, кращих спортсменів та найактивніших учнів.

        Захід проходив з нагоди відзначення 100 річного ювілею закладу! Хлібороб пишаєтся своїм врожаєм, будівельник збудованими домами, а вчитель гордий за своїх учнів! Любі наши учні – кожен з Вас квіточка, а разом Ви квіткове поле, яке неувядає вже сотню років. Сьогодні Вашими здобутками пишаються батьки та ми – Ваші вчителі, а завтра буде пишатися вся Україна, ми віремо у Вас!2 thoughts on “100 років у строю!

  1. Вітаю з ювілеєм Коледжу! Бажаю, щоб наш навчальний заклад постійно розвивався, щоб тут завжди панувала світла й радісна атмосфера, родинна злагода, дружба, повага, єдність. Бажаю всім міцного здоров’я, удачі та мирного неба.

  2. Щирі вітання з Ювілеєм!
    Мав честь навчатися в цьому закладі, коли він був ще у статусі СПУ №43. Тільки приємні спогади, а здобуті навички постійно стають в нагоді.
    Трансформація закладу у коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою – це суттєвий крок вперед, а в умовах воєнного сьогодення – це необхідна реальність.
    ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Comments are closed.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: