Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

28.04.2023

СТО РОКІВ В ОСВІТНЬОМУ СТРОЮ!

        28 квітня Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою відзначив 100-річний ювілей з дня заснування закладу освіти. Заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній виступив із вітальним словом та вручив нагороди працівникам закладу освіти. Серед шановних гостей заходу — представники голови Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки м. Києва, Національної академії педагогічних наук України, Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти, Київської малої академії наук учнівської молоді, соціальних партнерів (підприємств, закладів вищої освіти, військового сектору, громадських організацій), волонтерського руху, випускники минулих років, ветерани професійно-технічної освіти. Звучали вітання й від іноземних гостей (Республіка Польща, США).
        Під час заходу відбулося урочисте відкриття Алеї пам’яті, яка була висаджена за ініціативи та силами здобувачів освіти на знак глибокої пошани та вічної памяті захисників та захисниць суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Чи не найболючішими для закладу освіти є втрати, які несе жахлива війна. Адже серед героїчно загиблих є і наші випускники. Найбільше ми пишаємося нашими випускниками, курсантами, здобувачами освіти, які сьогодні в перших рядах оборонців Києва, в підрозділах Сил оборони України захищають нашу Незалежність, нашу державу! Ми завжди вірили і знали, що наші діти — найкращі, розумні, сміливі, сильні і мужні патріоти. Так буде й надалі.
        Привітання гостей та нагородження за заслуги працівників коледжу уквітчали творчі виступи дружніх коледжу колективів: ансамблю пісні та танцю ЗСУ, під керівництвом полковника Макаренка Сергія, та народного духового оркестру «Роксолана» Кременчуцького обласного коледжу, під орудою Віктора Квітки, а також колективів художньої самодіяльності коледжу: вокального ансамблю «Перлинки», під керівництвом Ілони Радченко, та оркестру барабанщиць, під керівництвом Слободяник Лесі та Мельник Каріни.
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: