Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

24.05.2023

Крок до успіху

       24 травня 2023 року у Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою  у рамках проведення Тижня професійної освіти відбулася зустріч за участі здобувачів освіти 9 класів закладу загальної середньої освіти № 175 ім. В. Марченка Шевченківського району м. Києва та коледжу, які навчаються за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. Присутні абітурієнти мали можливість ознайомитись  з навчально-матеріальною базою коледжу, у якому здійснюється підготовка кваліфікованих робітників для різних напрямів та отримали всю необхідну інформацію щодо вступу до коледжу. 

        Зустріч була насиченою та цікавою. Абітурієнтам були презентовані професії:  Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, Оператор з обробки інформації та програмного  забезпечення з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

         Майбутні випускники прийняли активну участь у  комп’ютерному тестуванні «Перший крок до професії Оператор з обробки інформацій та програмного забезпечення», майстер класі «Створення власної кімнати в 3Д конструкторі», конкурсі «Відчуй себе курсантом». Всі учасники були нагороджені дипломами за тестування, а переможці конкурсу — грамотою та подарунком (флеш носій). Цікавим та оригінальним артоб’єктом заходів стала Мудра Сова, від якої охочі школярі отримали поради  щодо вибору професії, кар’єрного успіху, як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці.

        Майбутні випускники виявили інтерес до навчання в коледжі, задавали багато запитань та отримали на них відповіді, а також задоволення від спілкування. На згадку про зустріч всі гості отримали брелоки та інформаційні буклети, щоб повернутися вже з документами для вступу.

        Наприкінці заходу усі мали змогу почастуватися смачненьким.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: