Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Агент з організації туризму, адміністратор, оператор комп’ютерного набору

Україна має все необхідне для розвитку сучасної туристичної індустрії. У незалежній європейській державі з давніми традиціями, багатими природними та культурними цінностями зростає статус і роль туристичної галузі в соціально-економічному житті країни. Тому різко підвищився попит на кваліфікованих фахівців в сфері надання туристичних послуг.

Актуальність цієї професії полягає в тому , що вона сприяє можливому розвитку економіки на теренах України та дипломатичній місії пізнання світом України. Саме сучасним учням доведеться пропонувати Україну як унікальний туристичний об’єкт.
Майбутній спеціаліст сфери туризму повинен добре володіти професійною термінологією, усвідомлювати місце туризму в структурі суспільства. Впроваджуючи ці та інші завдання в життя на базі коледжа було створено Навчальне відділення туристичної агенції «Казкові мандри», головним напрямком якого є застосування теоретичних знань,отриманих під час навчання, на практиці.
У зв’язку з складним економічним становищем у державі, у відпрацюванні оплачуваної виробничої практики – Навчальне відділення туристичної агенції «Казкові мандри» – це найкраще рішення проблеми у підготовці кваліфікованих робітників за спеціальністю «Агент з організації туризму».
Авторським проектом працівників коледжа стала навчально-тренувальна фірма-готель «Затишок» для відпрацювання вмінь, знань та навичок майбутніх спеціалістів з професії «Майстер готельного обслуговування»
«Ми максимально намагаємося на нашій базі створити всі можливості для проходження студентами виробничої практики», – зазначає директор Василь Сергійович Петрович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: