1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ц І К А В О, С У Ч А С Н О, А К Т У А Л Ь Н О

Ініціативна група освітян, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники Одеської національної академії зв'язку ім. Попова та Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою розпочали роботу над розробкою професійного стандарту нового покоління. З’явиться нова професія широких кваліфікацій з назвою "Майстер цифрових систем виробництва". Можливий інший варіант назви професії "Оператор цифрових систем виробництва". Методика створення освітньо-професійних стандартів передбачає конструктивний діалог з роботодавцями.

ПРОЕКТ «СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ»

Інноваційний освітній проект «Сонячний коледж», який розпочато в коледжі з вересня 2017 року, досяг стадії активного розвитку.

 

ВИПУСК - 2018

28 червня у Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» пройшли урочистості з нагоди Дня конституції та завершення навчального 2017-2018 року.

Вітання випускникам!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчання!

Обговорення та оцінювання діяльності директора коледжу В.С.Петровича

26 червня 2018 року в навчальному закладі відбулася нарада, на якій відбулося обговорення та оцінювання діяльності директора коледжу В.С.Петровича шляхом відкритого голосування членами педагогічного колективу за результатами звіту керівника.

 

Триває Державна кваліфікаційна атестація

З 23 червня в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» триває Державна кваліфікаційна атестація.

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2831
Перегляди статей
1261337

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK