Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ КАР’ЄРИ

Київського професійного коледжу з посиленою віськовою та фізичною підготовкою 

          Ми відповімо на твої запитання:
           яку професію мені обрати
           де і ким я зможу працювати
           де я можу проходити виробничу практику або стажування
           можливості працевлаштування та актуальні вакансії
           де я зможу продовжити навчання

           допоможемо скласти ефективне резюме та самопрезентацію
           Центр планування кар’єри КПК ПВФП (ЦПК) – це система кар’єрної навігації, важлива сполучна ланка між закладом професійно-технічної освіти та молоддю, ринком праці, роботодавцями, закладами фахової передвищої та вищої освіти і державними установами.

           Основна задача ЦПК  – допомогти здобувачам освіти/випускникам у побудові їх перспективної професійної траєкторії, надати підтримку та інформування у сфері працевлаштування.

            Також ЦПК проводить кар’єрні консультації та тренінги, що допомагають зрозуміти молоді свої сильні сторони та розвинути затребувані на ринку праці Soft Skills навички, такі як лідерство, креативність, емпатія, самоменеджмент тощо. (А ось і перша консультація.     Soft Skills — універсальні непрофесійні якості, що допомагають нам взаємодіяти між собою в команді незалежно від сфери діяльності/професії. Такі навички потрібні для кожної роботи, основні з них включаються в опис вакансій, тож вони вам вже давно знайомі).  

 ПОШУК РОБОТИ

         Пошук роботи – це також робота і роботу знаходить той – хто її шукає. При цьому потрібно використовувати всі способи та можливості.    
          Центр планування кар’єри КПК  ПВФП пропонує шукачам роботи – учням та випускникам  КПК ПВФП заповнити реєстраційну форму та прикріпити особисте неповторне резюме (CV).

          Заповнюйте ФОРМУ: 
          Як це працюватиме?
          Якщо буде запит від роботодавця саме на зазначену вами професію, тоді ми зконтактуємось та за вашої згоди надамо доступ роботодавцю до резюме або ж запросимо на попередню співбесіду.

Приєднуйтесь до Телеграм-каналу https://t.me/cpk_kpkpvfp  та Instagram https://instagram.com/kpkpvfp_center.career?igshid=YmMyMTA2M2Y= та стежте за новими пропозиціями від роботодавців та іншими корисностями для успішної кар’єри!  

СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Якщо у вашій компанії, установі, організації є потреба у фахівцях, якщо маєте відкриті вакансії чи програми стажування, місця для проходження практики здобувачами освіти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, запрошуємо до співпраці з КПК ПВФП.

Заповнюйте ФОРМУ

ВЕБІНАРИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: