Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Дорогий абітурієнте!

 Ми завжди радіємо новому здобувачеві освіти, горді тим, що ще один вступник обрав саме наш навчальний заклад. Київський професійний коледж стане для тебе твоєю другою родиною. Зранку поспішають до коледжу діловиті старшокурсники й безтурботний перший курс, карбують крок курсанти. Їх зустрічають усміхнені вчителі, майстри виробничого навчання та офіцери-вихователі. І численні доріжки, мов промінці, сходяться до коледжу, як до сонця.

Тут тебе навчать не тільки майбутній цивільній або військово – обліковій професії та спеціальності,  тут ти пізнаєш головну науку – науку життя. Ти навчишся спілкуватись і співчувати, аналізувати свої вчинки й робити правильні висновки. Тут знайдеш непідробну любов та повагу, єдність думок, почуттів, інтересів, переживання. Все, як у сім’ї, як у дружній родині.

У будь – якій родині молодь цікавиться її початком, її минулим, її історією. Є питання, які завжди хвилюють наших учнів. Яким був початок навчального закладу? Хто стояв біля його витоків? Хто писав його славетні сторінки? Чим живе коледж сьогодні? Про що мріє? Які завдання вирішувала професійна освіта в минулі роки і які її перспективи сьогодні? Знайшовши відповідь на ці питання, серця учнів сповнюються гордістю, бо хіба можна не пишатися такою великою і щасливою родиною як Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою?!

Коледж завжди був і залишається серед лідерів професійної освіти України, ініціатором та автором не одного цікавого проекту.

З 2012 р. в навчальному закладі започатковано інноваційний освітній проект «Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти». Метою реалізації й водночас новизною проекту є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово–облікових професій та спеціальностей.

Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах у Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільному секторі економіки та виробництва.

Саме така підготовка в умовах сьогодення є актуальною та необхідною передумовою обороноздатності держави, стратегічною складовою збереження територіальної цілісності та непохитності кордонів України.

Ми пишаємося своїми курсантами, учнями, випускниками. Адже саме їм будувати оновлену, суверенну, неподільну Україну. Наша рідна Україна має бути центром Європи не тільки географічно, а й духовно та економічно, де кожен із нас почуватиметься, як дитина у турботливій родині.

З повагою до дитини – людини.
Петрович Василь Сергійович,
директор Київського професійного коледжу
з посиленою військовою та фізичною підготовкою,
заслужений працівник освіти,
член президії ВАПП.

Урочистості з нагоди початку навчального 2017-2018 року у ДНЗ “Київський професійний коледж з посиленою віськовою та фізичною підготовкою”





Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: