Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

Методичний кабінет

Методична робота відповідно до обраної методичної проблеми

       Методична робота у ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»  ведеться відповідно до наказу № 582 від 12.12.2000  «Про удосконалення методичної роботи в системі професійно-технічної освіти».

На 2021 – 2024 роки педагогічним колективом обрана єдина науково-методична проблема «Стандартизація та оновлення змісту як способи підвищення якості та престижу професійної освіти».

Методична робота проводиться у колективній та індивідуальній формах

Для проведення колективної методичної роботи в коледжі створені методичні комісії:

  Методична робота здійснюється в декількох напрямках:

  1. Модернізація змісту професійної (професійно-технічної) освіти.
  2.  Нові підходи до організації військово-професійної підготовки молоді.
  3. Проектна  робота.
  4. Підручникотворення в умовах навчального закладу.
  5. Упровадження сучасних освітніх технологій в освітній процес

Проєкт плану роботи коледжу на 2021-2022 навчальний рік

 

Головні досягнення та результати впровадження проектів відображені в мультимедійних презентаціях та паспортах проектів, які зберігаються в методичному кабінеті.
В напрямку «Модернізації змісту професійної освіти» коледж працює з 2006 р. У доробку навчального закладу 5 стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з робітничих професій широких кваліфікацій:

  1. 4229 Оператор телекомунікаційних послуг
  2. 4113 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення
  3. 4222 Офіс-адміністратор
  4. 5129 Майстер готельного обслуговування.
  5. 4229 Адміністратор програм радіо та телебачення

В напрямку розробки ДСПТО плідно працює методична комісія професій сфери зв’язку. Педагогами комісії розроблено Державний стандарт ПТО за професією «Оператор телекомунікаційних послуг» (код 4229), який затверджено наказом Міністерства освіти і науки від 29.12.2016 № 1686. Наразі комісія здійснює апробацію проекту СП(ПТ)О з професії «Адміністратор програм радіо та телебачення».

Методичною комісією інформаційних технологій проведена результативна та кропітка робота щодо розроблення стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентісного підходу з професії «Оператор з обробки інформації  та  програмного забезпечення» (код 4113), який затверджено наказом МОНУ від 22.12.2017 № 1651.

З метою реалізації загальної методичної проблеми члени методичної комісії «Діловодства, готельного господарства та туризму»  здійснюють апробацію та доопрацювання стандартів з професій 4222«Офіс-адміністратор» та 5129 «Майстер готельного обслуговування».

Методичний кабінет інформує Вас про затвердження нових стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з робітничих професій, які розроблені на компетентісній основі. Відповідними наказами Міністерства освіти і науки зазначені стандарти упроваджуються в навчально-виробничий процес з 2018 року, тому просимо уважно ознайомитися з їх змістом та врахувати його при складанні робочих навчальних програм та іншого навчального контенту на 2018-2019 навчальний рік.

Нижче можна ознайомитись із наказами МОНУ, а нові стандарти знайти за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/derzhavni-standarti-navchalni-plani-ta-programi/zatverdzheni-standarti-profesijno-tehnichnoyi-osviti-2017

 Наказ №1691 віл 27.12.2017

 Наказ №1651 віл 22.12.2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: