Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

Навчально-виробничі дільниці

«Ми максимально намагаємося на нашій базі  створити всі можливості для проходження студентами виробничої практики», – зазначає директор Василь Сергійович Петрович.

З метою пропагування професії та підвищення зацікавленості в ній, активної участі в професійному становленні та підвищені мотивації учнів створено:

1. Навчальний готельно-туристичний комплекс коледжу в який входить:

– туристична компанія «Казкові мандри»;

– готель  “Затишок”;

2. Навчальне відділення зв’язку;

3.  Навчальна телерадіостудія.

Туристична компанія  «Казкові мандри» була створена в 2005 році на базі навчального закладу і на даний момент є одним з провідних в Україні професійних ТУРОПЕРАТОРІВ по Японії, працюючи безпосередньо з партнерами Японії. Наша компанія зуміла зарекомендувати себе надійним партнером багатьох турагентств в Україні і отримати подяку від клієнтів, що відвідали Японію з нашою допомогою – єдиноборства «айкідо», архітекторів, ландшафтних дизайнерів, викладачів.
     Мета нашої компанії полягає в тому, щоб дати правильне уявлення про Японію, її непорушною японською філософією – в їжі, одязі, розуміння світу в ікебани, чайної церемонії, в ставленні до праці.
     Готель який також створено на базі навчального закладу успішно працює та приймає різних делегатів, учасників різноманітних конкурсів які проходять на базі нашого навчального закладу. Також учні мають змогу на виробничому навчанні побачити як саме працює готель та зануритись у сприятливу для навчання атмосферу, яка максимально наближена до реальних умов роботи майбутніх «Майстрів готельного обслуговування» 

Навчальне відділення зв’язку

ПОЛОЖЕННЯ про навчальне відділення зв’язку

 Навчальне відділення зв’язку було відкрите 20 лютого 2009 року за ініціативи директора  коледжу Петровича Василя Сергійовича.

Метою створення нашого відділення зв’яку є проходження виробничого навчання та виробничої практики, для удосконалення вмінь і навичок учнями та молодшими спеціалістами в умовах наближених до підприємств галузі зв’язку. 

В начальному відділенні зв’язку обладнані три автоматизованих робочих місця:
1. оператор поштового зв’язку;

2. начальник відділення зв’язку;
3. оператор електрозв’язку.

На автоматизованих робочих місцях встановлені навчальні праграми за допомогою яких учні оператори можуть надавати працівникам та учням коледжу різні види послуг.

Основними послугами є:

  • сканування та ксерокопіювання документів;
  • набір та роздрук текстової інформації;
  • запис інформації на Flash-пам’ять;
  • доступ до мережі Інтернет та електронної пошти;
  • кур’єрська доставка;
  • доставка та вручення вітальних телеграм  на художніх бланках та листівок учням  та працівникам коледжу;
  • вручення поштових  відправлень;
  • продаж знаків поштової оплати;
  • приймання та відправлення факсимільних повідомлень.

Ми намагаємося зробити все можливе для:

  • активізації профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл;
  • здобуття практичних навичок та вмінь учнями та молодшими спеціалістами в умовах наближених до підприємств галузі звя’зку.

Ми працюємо під гаслом«Не марнуй свого часу і здобувай знання для професійного росту та карєри»

  Навчальна телерадіостудія

Навчальна телерадіостудія дає можливості розвитку практичних дикторських та акторських здібностей учнівства закладу, що полягає у залученні учнів до створення фільмів навчального змісту та радіогазет.

Діяльність телерадіостудії сприяє проведенню училищних радіогазет, відеоконференцій, відеопрезентацій, відеолінійок за участі адміністрації навчального закладу тощо. Учні беруть активну участь у відеозйомках та подальшому монтажу матеріалу, створюючи при цьому пізнавальні відеофільми. Невеличкий знімальний павільйон, обладнаний різними типами освітлювальних приладів, став «шкільною партою» для майбутніх операторів та ведучих.

В межах роботи телерадіостудії спільно з радіостанцією Бізнес радіо реалізується унікальний для профтехосвіти України інноваційний проект  під назвою «Ми – українці».

В рамках проекту навчальний заклад має можливість щотижневих (щонеділі, о 10.30, 93.8FM) десятихвилинних випусків радіопередачі для висвітлення подій з життя коледжу та приурочених знаменним датам. В передачах беруть участь не тільки педагоги та учні навчального закладу, а й відомі  постаті столиці.

Така радіопередача розширює можливості навчального закладу щодо прищеплення духовних та моральних цінностей не лише молоді коледжу, але й більш широкому загалу. Тут можна почерпнути знання, пов’язані з різними сферами життєдіяльності людини, а також дізнатися про цікаве, розмаїте життя ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Разом з тим, це ще й широчезні можливості для профорієнтаційної роботи навчального закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: