Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

Підготовка в умовах підприємства

Інформація про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, молодших спеціалістів ПТНЗ м.Києва на 2018-2019 навчальний рік ДНЗ « Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Інформація про обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів а молодших спеціалістів на 2018 рік

Інформація про розподіл випускників у 2017 році у розрізі професій ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

Виробнича практика   є обов’язковим елементом навчального процесу  учнів ПТНЗ

Підприємства незалежно від форм власності надають учням, слухачам ПТНЗ робочі місця або навчально-виробничі ділянки для проходження виробничого навчання чи виробничої практики відповідно до укладених із ПТНЗ договорів про навчально-виробничу практику (п. 2 Порядку № 992).

Базу практики визначають безпосередньо самі ПТНЗ, враховуючи пропозиції підприємств — замовників підготовки кваліфікованих робітників, а також місцевих органів виконавчої влади. Проте учням дозволено самостійно обирати для себе місце проходження практики (але таке місце слід узгодити з керівництвом ПТНЗ).

Між ПТНЗ та базою практики не пізніше двох тижнів до початку практики має бути укладено договір про надання робочих місць або навчально-виробничих дільниць для такої практики. Цей договір складається на основі типового договору, наведеного у додатку до Порядку № 992, і повинен містити основні положення такого типового договору.

Окремий договір про навчально-виробничу практику не укладається у випадку, коли всі його розділи включаються до загального договору про підготовку кваліфікованих робітників, що укладається ПТНЗ та підприємством — замовником підготовки кадрів.

Умови та особливості проходження виробничого навчання та виробничої практики

П О С Т А Н О В А від 7 червня 1999 р. N 992

Про Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту

Про затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах

Про затвердження Порядку працевлаштування випускників професійно-технічнихнавчальних закладів, підготовка якихпроводилася за державним замовленням

 Про запровадження 12-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень учнів (слухачів) з професійної підготовки у професійно-технічних навчальних закладах

Посадова інструкція майстра виробничого навчання

Про затвердження Інструкцій з ведення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання учнів професійно- технічних навчальних закладів

Рекомендації щодо проведення уроку виробничого навчання

Кошти зароблені учнями ДНЗ КПК ПВФП в Ⅰ семестрі 2018-2019 н. р. на підприємстві під час в/навчання та в/практики

Працевлаштування випускників ДНЗ КПК ПВФП 2017-2018 н. р.

Роботодавці, які співпрацюють з ДНЗ «Київським професійним коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: