Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Підготовка в умовах підприємства

Регіональне замовлення з прийому та підготовки кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів за кошти бюджету міста Києва на 2020 рік

КПК ПВФП дані моніторингу 2020 року

ДОГОВОРИ  з підприємствами – замовниками кадрів для здійснення  підготовки кваліфікованих працівників

Інформація по працевлаштуванню випускників ДНЗ КПК ПВФП за три роки

Інформація про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, молодших спеціалістів ПТНЗ м.Києва на 2018-2019 навчальний рік ДНЗ « Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Інформація про обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів а молодших спеціалістів на 2018 рік

Інформація про розподіл випускників у 2017 році у розрізі професій ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

Виробнича практика   є обов’язковим елементом навчального процесу  учнів ПТНЗ

Підприємства незалежно від форм власності надають учням, слухачам ПТНЗ робочі місця або навчально-виробничі ділянки для проходження виробничого навчання чи виробничої практики відповідно до укладених із ПТНЗ договорів про навчально-виробничу практику (п. 2 Порядку № 992).

Базу практики визначають безпосередньо самі ПТНЗ, враховуючи пропозиції підприємств — замовників підготовки кваліфікованих робітників, а також місцевих органів виконавчої влади. Проте учням дозволено самостійно обирати для себе місце проходження практики (але таке місце слід узгодити з керівництвом ПТНЗ).

Між ПТНЗ та базою практики не пізніше двох тижнів до початку практики має бути укладено договір про надання робочих місць або навчально-виробничих дільниць для такої практики. Цей договір складається на основі типового договору, наведеного у додатку до Порядку № 992, і повинен містити основні положення такого типового договору.

Окремий договір про навчально-виробничу практику не укладається у випадку, коли всі його розділи включаються до загального договору про підготовку кваліфікованих робітників, що укладається ПТНЗ та підприємством — замовником підготовки кадрів.

Умови та особливості проходження виробничого навчання та виробничої практики

П О С Т А Н О В А від 7 червня 1999 р. N 992

Про Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту

Про затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах

Про затвердження Порядку працевлаштування випускників професійно-технічнихнавчальних закладів, підготовка якихпроводилася за державним замовленням

 Про запровадження 12-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень учнів (слухачів) з професійної підготовки у професійно-технічних навчальних закладах

Посадова інструкція майстра виробничого навчання

Про затвердження Інструкцій з ведення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання учнів професійно- технічних навчальних закладів

Рекомендації щодо проведення уроку виробничого навчання

Кошти зароблені учнями ДНЗ КПК ПВФП в Ⅰ семестрі 2018-2019 н. р. на підприємстві під час в/навчання та в/практики

Працевлаштування випускників ДНЗ КПК ПВФП 2017-2018 н. р.

Роботодавці, які співпрацюють з ДНЗ «Київським професійним коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: